Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacz Miele S 2121

Odkurzacz workowy Miele S 2121 o mocy 1600 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; filtr Air Clean; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; łagodny rozruch silnika.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 2121?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Miele S 2121

Odkurzacz workowy Miele S 2121 to idealny sprzęt dla fanów prostoty i praktycznych rozwiązań. Bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze pozwala na szybkie i efektywne sprzątanie. Proste funkcje podwyższają standard użytkowania i sprawiają, że urządzenie bardzo dobrze współpracuje podczas odkurzania.

Design odkurzacza Miele S 2121 jest minimalistyczny i zgodny ze standardami firmy Miele. Utrzymany w kolorze czerwonym mango prezentuje się klasycznie i solidnie. Ze względu na wygląd miły dla oka, nie musi być chowany. Kształt odkurzacza jest bardzo kompaktowy i ergonomiczny. Dzięki temu urządzenie dobrze się prowadzi i lepiej współpracuje. Elektroniczna regulacja siły ssania pokrętłem pozwala szybko dostosować odpowiednią moc do sprzątanego podłoża. Łagodny rozruch silnika przedłuża jego żywotność i chroni przed ewentualnymi awariami. Wydajny filtr Air Clean skutecznie wyłapuje zanieczyszczenia, drobnoustroje, substancje smoliste i zamyka je szczelnie wewnątrz. Powietrze jest oczyszczone i wolne od nieprzyjemnego zapachu. Wymiana worków jest dziecinnie łatwa i wyjątkowo higieniczna, ponieważ worki automatycznie się zamykają. Dzięki temu nasza skóra nie ma styczności z zanieczyszczeniami. Przy tak dużej pojemności, wymiana worków nie będzie zbyt częsta. Bezpieczne kółka gwarantują cichą pracę i chronią podłoże przed zarysowaniami. Duży zasięg i system automatycznego zwijania kabla to wygodny sposób na odkurzenie większych przestrzeni bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Długa rura teleskopowa pozwoli szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu. Dzięki temu odciążymy kręgosłup, unikniemy bólu i nieprzyjemnych schorzeń. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich, które często skarżą się na ból pleców po zakończonym sprzątaniu. Odkurzacz Miele S 2121 został wyposażony w następujące ssawki dodatkowe:

• szczotka do tapicerki

• ssawka szczelinowa

• szczotka do kurzu

Dzięki szczotce do tapicerki z łatwością pozbędziemy się sierści, włosów i resztek jedzenia z materacy lub mebli tapicerowanych. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych. Odkurzymy księgozbiory, ramy obrazów, luster i okolice sprzętu elektronicznego. Szczotka do kurzu delikatnie oczyści meble narażone na zarysowania i tkaniny. Ergonomiczny kształt uchwytu i system parkowania pozwolą na szybkie i wygodne przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Odkurzacz Miele S 2121 to solidny i praktyczny sprzęt. Dzięki dużej efektywności i precyzji działania szybko rozprawimy się z codziennymi porządkami domowymi. Urządzenie bardzo dobrze współpracuje, więc nawet przy sprzątaniu dużych powierzchni nie poczujemy zmęczenia.

Parametry techniczne odkurzacza Miele S 2121

Moc silnika (W)1600
Pojemność (l)4,5
Długość kabla (m)8
Waga (kg)6
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Miele S 2121

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Miele S 2121?

Miele – popularne urządzenia AGD z Niemiec i Austrii

Miele to znany europejski producent urządzeń AGD. W ofercie firmy znajdziemy lodówki, zamrażarki, płyty grzejne, piekarniki, szuflady do podgrzewania, kuchenki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, zmywarki, odkurzacze, pralki, okapy kuchenne.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Miele S 2121

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacz Miele S 8 UniQ

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 8 UniQ o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; elektroniczna regulacja siły ssania; system Silence plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; wskaźnik konieczności wymiany worka; automatyczne zwijanie kabla; automatyczne pozycjonowanie worka.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacz Miele S 8790 HEPA Silence

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 8790 HEPA Silence o mocy 1200 W; pojemność worka na kurz 4,5 l; sterowanie siły ssania; system Silence Plus; funkcja Automatic; filtr Active HEPA; stalowa rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; wskaźnik konieczności wymiany worka; wskaźnik zapełnienia filtra.

czytaj więcej
Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacz Miele S 7580

Odkurzacze workowe, Odkurzacze standardowe, Odkurzacze o małej mocy (poniżej 2000 W), Odkurzacze duże (powyżej 3,5 litra), Miele

Odkurzacz workowy Miele S 7580 o mocy 1800 W; pojemność worka 6 l; elektroniczna regulacja siły ssania; funkcja Silence; funkcja Auto; filtr Active HEPA; filtr ochronny na silnik; rura wykonana ze stali szlachetnej; wskaźnik konieczności wymiany filtra; wskaźnik zapełnienia worka; system ochrony silnika przed przegrzaniem; łagodny rozruch silnika.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Miele S 2121

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)