Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Karcher VC 6100

Odkurzacz Karcher VC 6100

Odkurzacz workowy Karcher VC 6100 o mocy 1800 W; pojemność worków na kurz 4 l; filtr HEPA 12; automatyczne zwijanie przewodu; wskaźnik napełnienia torebki filtracyjnej.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Vc 6100?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Karcher Vc 6100

Odkurzacz workowy Karcher VC 6100 to urządzenie przystosowane do sprzątania obszernych i wymagających powierzchni. Dzięki bardzo dużej sile ssania szybko pozbędziemy się brudu. Sprzęt został specjalnie zaprojektowany, aby omijać przeszkody i lepiej z nami współpracować, tak więc prace domowe z tym urządzeniem staną się przyjemne i komfortowe.

Solidne wykonanie i wyróżniający się kolor żółty, który jest znakiem rozpoznawczym marki Karcher, sprawiają że sprzęt wygląda niezawodnie. Jego ergonomiczny i kompaktowy kształt pozwala na wygodne odkurzanie, a zastosowanie specjalnego systemu EasySlider pomoże ominąć meble. Specjalna ssawka ComfoGlide ułatwia przesuwanie jej po dywanie. Zwiększając siłę ssania nie czujemy większego oporu związanego z przesuwaniem ssawki po dywanach lub innych grubych tkaninach. Automatycznie zwijany przewód zasilający pozwoli na szybkie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Długość przewodu jest wystarczająca, aby perfekcyjnie pozbyć się kurzu nawet z dużych pomieszczeń, przy czym nie musimy co chwilę zmieniać kontaktów zasilających. Odkurzacz Karcher VC 6100 został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

• szczotka do tapicerki

Dzięki bardzo małej ssawce bez problemu odkurzymy miejsca trudno dostępne. Idealna do pozbycia się kurzu z księgozbiorów, ram obrazów, firan lub zasłon i okolic sprzętu elektronicznego. Ssawką i szczotką do tapicerki z powodzeniem posprzątamy meble tapicerowane i materace. Odkurzacz Karcher VC 6100 wspaniale poradzi sobie z sierścią i włosami zwierząt. Wszystkie dodatkowe ssawki są schowane w korpusie urządzenia. Dzięki temu zawsze mamy je pod ręką i nie musimy się martwić o ich przechowywanie. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią gubić drobne przedmioty. Wskaźnik zapełnienia worka w odpowiednim momencie poinformuje nas o jego wymianie, zanim zmniejszy się moc odkurzacza. Filtr HEPA 12 doskonale wykonuje swoją pracę i chroni przed wszelkimi alergenami. Zamykając drobnoustroje, substancje smoliste i inne zanieczyszczenia szczelnie wewnątrz, pozwala na oddychanie świeżym i czystym powietrzem. Wygodny uchwyt z miękką wyściółką pozwoli na komfortowe i wygodne przenoszenie urządzenia. Rura teleskopowa z funkcją dostosowania długości, idealnie sprawdzi się u osób wysokich, które często narzekają na ból w okolicach pleców. Wąż ssący jest długi i bardzo dobrze współpracuje w trakcie odkurzania, nie skręca i pozwala dotrzeć w dalekie miejsca, bez potrzeby schylania się. Odkurzacz Karcher VC 6100 to niezawodne i bardzo funkcjonalne urządzenie. Bez wysiłku posprzątamy nim bardzo duże powierzchnie. Jego zwrotność, stabilność i precyzja powodują szybkie i perfekcyjne odkurzanie. Idealny, rodzinny sprzęt dla dużych domów.

 

Parametry techniczne odkurzacza Karcher VC 6100

Moc silnika (W)1800
Pojemność (l)4
Długość kabla (m)8
Waga (kg)7
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Karcher VC 6100

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Vc 6100?

Karcher – odkurzacze i myjki ciśnieniowe, ale nie tylko

Karcher jest niemieckim producentem urządzeń czyszczących przeznaczonych zarówno dla uzytkoników indywidualnych, jak i profesjonalistów. Wśród kluczowych produktów tej firmy znajdziemy odkurzacze, myjki ciśnieniowe, froterki, myjki do okien, stanowiska do prasowania, ale także zamiatarki, odśnieżarki i kompletne myjnie samochodowe.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Karcher VC 6100

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Karcher VC 6100

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)