Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Karcher DS 5.800

Odkurzacz Karcher DS 5.800

Odkurzacz bezworkowy Karcher DS 5.800 o mocy 900 W; pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 1,7 l; rura teleskopowa; filtr HEPA 12; odpieniacz „FoamStop”; system parkowania; schowek na wyposażenie.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Ds 5.800?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Karcher Ds 5.800

Odkurzacz bezworkowy Karcher DS 5.800 to idealne urządzenie domowo-warsztatowe dla osób cierpiących na alergie lub dla posiadaczy zwierząt. Sprzęt doskonale radzi sobie z każdymi zanieczyszczeniami, drobnoustrojami i roztoczami. Ze względu na zastosowanie filtra wodnego możemy zbierać odkurzaczem niewielkie ilości wody (do 0,5 l).

Design odkurzacza jest zgodny ze standardem firmy Karcher, czyli utrzymany w kolorach żółtym i czarnym. Jego kształt jest bardzo kompaktowy i ergonomiczny co znacznie ułatwia przechowywanie i oszczędza dużo miejsca. Ze względu na dobrą zwrotność i stabilność sprzętu, odkurzacz idealnie współpracuje podczas sprzątania. Wygodna rura teleskopowa pozwala szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika. Jest to szczególnie ważne dla osób wysokich. Utrzymanie odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki w trakcie sprzątania odciąża kręgosłup i chroni przed bólem i nieprzyjemnymi schorzeniami. Warto o tym pomyśleć przed kupnem odkurzacza. Niezawodny i wydajny filtr HEPA 12 doskonale spełnia swoje zadanie. Wyłapuje nawet najmniejsze pyłki i szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia wewnątrz. Wydmuchiwane powietrze jest dużo czystsze od tego w pomieszczeniu. Zastosowany zmywalny filtr pośredni wyłapuje unoszące się nad wodą cząsteczki kurzu. Takim sposobem wszystkie zanieczyszczenia zostają uwięzione w filtrze wodnym. Wyjmowany zbiornik na kurz można oczyścić pod bieżącą wodą bez zbędnego wysiłku. Dodatkowe ssawki w jakie został wyposażony odkurzacz Karcher DS 5.800 są następujące:

• ssawka szczelinowa

• ssawka do tapicerki

Dzięki ssawce szczelinowej szybko usuniemy kurz z miejsc trudno dostępnych. Odkurzymy księgozbiory, firanki, zasłony, ramy obrazów, luster i okolice sprzętu elektronicznego. Ssawka do tapicerki do perfekcji oczyści materace i meble tapicerowane z sierści, włosów i resztek jedzenia. Dzięki temu pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń pochodzących od naszych czworonożnych przyjaciół. Wszystkie drobne akcesoria możemy przechowywać w wbudowanym schowku w korpusie odkurzacza. Jest to bardzo wygodne, ponieważ mamy szybki dostęp do dodatkowych ssawek i gwarancje, że ich nie zgubimy. Wygodny uchwyt z miękka wyściółka pozwala na komfortowe przenoszenie urządzenia, a pozycja parkingowa ułatwia przechowywanie rury ssącej i ssawki podłogowej w trakcie przerw w sprzątaniu. Dość długi przewód i funkcja automatycznego zwijania to sposób na szybkie odkurzanie dużych pomieszczeń bez konieczności ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Odkurzacz Karcher DS 5.800 to niezawodne urządzenie i obowiązkowe w domach, w których mieszkają zwierzęta. Skutecznie zwalczy wszystkie zanieczyszczenia i pozostawi powierzchnie perfekcyjnie czyste.

Parametry techniczne odkurzacza Karcher DS 5.800

Moc silnika (W)900
Pojemność (l)1,7
Długość kabla (m)6,5
Waga (kg)7,5
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Karcher DS 5.800

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaNie
Regulacja mocyNie
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Karcher Ds 5.800?

Karcher – odkurzacze i myjki ciśnieniowe, ale nie tylko

Karcher jest niemieckim producentem urządzeń czyszczących przeznaczonych zarówno dla uzytkoników indywidualnych, jak i profesjonalistów. Wśród kluczowych produktów tej firmy znajdziemy odkurzacze, myjki ciśnieniowe, froterki, myjki do okien, stanowiska do prasowania, ale także zamiatarki, odśnieżarki i kompletne myjnie samochodowe.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Karcher DS 5.800

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Karcher DS 5.800

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)