Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Hoover Freespace Evo TFV 2017

Odkurzacz Hoover Freespace Evo TFV 2017

Odkurzacz workowy Hoover Freespace Evo TFV 2017 o mocy 2000 W; pojemność worka 2,3 l; filtr HEPA H10 zmywalny; elektroniczna regulacja mocy; wskaźnik zapełnienia worka; automatyczny zwijacz przewodu.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Hoover Freespace evo tfv 2017?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Hoover Freespace evo tfv 2017

Odkurzacz workowy Hoover Freespace Evo TFV 2017 to innowacyjne połączenie małych rozmiarów i niewielkiej wagi z dużą mocą i efektywnością sprzątania. Ten niepozorny sprzęt szybko i z łatwością pomoże nam zadbać nawet o bardzo duże powierzchnie. Używając tego odkurzacza nie czujemy zmęczenia, a obowiązki domowe stają się przyjemne.

Niekonwencjonalny design przyciągnie uwagę każdego użytkownika. Biały kolor z błękitnymi dodatkami sprawia, że odkurzacz wygląda niesamowicie schludnie, nowocześnie i elegancko. Jeśli mamy do dyspozycji mały metraż mieszkania, nie musimy go chować. Jest przyjemny dla oka i ciekawy. Fenomenem tego urządzenia jest bardzo duża moc zamknięta w poręcznym, lekkim i małym korpusie. Osoby, które odkurzają często lub mają zwierzęta będą zadowolone z odkurzacza Hoover Freespace Evo TFV 2017. Łatwość w obsłudze i lekkość sprawia, że korzystać z niego mogą nawet najmłodsi. Wygodna regulacja mocy w pokrętle pozwoli szybko dostosować siłę ssania nawet do bardzo delikatnych tkanin. Dokładnie pozbędziemy się kurzu z zasłon lub firanek i nie uszkodzimy materiału. Gumowe i ciche kółka bardzo dobrze współpracują podczas odkurzania i chronią podłogę przez zarysowaniami i zniszczeniami. Automatyczny zwijacz przewodu zasilającego, poręczne uchwyty i możliwość parkowania pionowego lub poziomego pozwolą szybko schować sprzęt, oszczędzając dużo miejsca. W skład zestawu odkurzacza Hoover Freespace Evo TFV 2017 wchodzą następujące ssawki:

• mini turbo szczotka

• szczotka szczelinowa

• szczotka uniwersalna

• szczotka do parkietów

• szczotka turbo

Dzięki małym ssawkom bez problemu pozbędziemy się kurzu z księgozbiorów, firan, zasłon, ram obrazów i innych trudno dostępnych miejsc. Szczotka do parkietu delikatnie i dokładnie go oczyści, nie pozostawiając zarysowań. Szczotka turbo precyzyjnie odkurzy grube dywany, materace i inne tkaniny z sierści, włosów lub resztek jedzenia. Zastosowany filtr HEPA H10 zmywalny szczelnie zamyka wszelkie zanieczyszczenia, drobnoustroje i substancje smoliste wewnątrz, pozostawiając czyste i zdrowe powietrze. Idealne rozwiązanie dla osób chorych na astmę lub alergików. Zastosowanie worków jednorazowych to bardzo higieniczne rozwiązanie. Dzięki temu nasza skóra unika kontaktu z zanieczyszczeniami, a wymiana worków jest dziecinnie łatwa. Teleskopowa rura z możliwością dostosowania do wzrostu podwyższy komfort odkurzania. Jest to idealne rozwiązanie dla osób wysokich, które często narzekają na ból pleców lub kręgosłupa. Model worka pasujący do odkurzacza Hoover Freespace Evo TFV 2017 to H69 PureHepa. Jest to idealny sprzęt dla tych, którzy cenią solidność wykonania i moc połączoną z lekkością i niesamowitą funkcjonalnością. Odkurzacz spełni każde oczekiwania, jest wygodny, skrętny i stabilny.

 

Parametry techniczne odkurzacza Hoover Freespace Evo TFV 2017

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)2,3
Długość kabla (m)5,5
Waga (kg)4,4
Poziom hałasu (dB)77

Wyposażenie odkurzacza Hoover Freespace Evo TFV 2017

Filtr antyalergicznyTak
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Hoover Freespace evo tfv 2017?

Hoover – producent pierwszych odkurzaczy na świecie

Marka Hoover jest do dzisiaj jednoznacznie kojarzona w USA z odkurzaniem. Jej historia doskonale pokazuje, jak to potrzeba jest matką wynalazków. Dzisiaj Hoover to odkurzacze, ale nie tylko. Pod tą marką znajdziemy też inne urządzenia AGD, jak żelazka, pralki, zmywarki, suszarki, lodówki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzejne, okapy kuchenne, kuchenki i kuchenki mikrofalowe.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Hoover Freespace Evo TFV 2017

Nie znaleziono podobnych produktów

Opinie o odkurzaczu Hoover Freespace Evo TFV 2017

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)