Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1 o mocy 2000 W; pojemność zbiornika na kurz 0,8 l; rura teleskopowa; automatyczne zwijanie kabla; inteligentny system parkowania i przechowywania; filtr silnika; filtr centralny.
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Centrino cleancontrol m2009-1?
Zdjęcie producenta

Opis odkurzacza Dirt devil Centrino cleancontrol m2009-1

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1 to małe, poręczne i lekkie urządzenie, które idealnie sprawdzi się w niewielkich metrażach. Ze względu na inteligentny system przechowywania i parkowania, możemy schować odkurzać nawet w szafie. Duża moc sprzętu pozwoli na szybkie i efektywne uporanie się z codziennymi porządkami.

Design odkurzacza jest ciekawy i bardzo nowoczesny. Utrzymany w kolorze czerwonym, jak przystało na firmę Dirt Devil, sprzęt prezentuje się niebanalnie i niekonwencjonalnie. Jego mały, ergonomiczny i kompaktowy kształt, sprawia że chowanie odkurzacza przestaje być problemem. Zmieści się nawet w bardzo małych przestrzeniach. Lekkość, zwrotność i stabilność (duże kółka) powodują, że urządzenie bardzo wygodnie się prowadzi i z łatwością omija wszelkie przeszkody. System bezrowkowy jest komfortowy w użytkowaniu, ponieważ wystarczy wyjąć pojemnik na kurz i go opróżnić. Nie musimy już pamiętać o kupnie nowych worków. Jest to bardzo oszczędne rozwiązanie. Zastosowany filtr silnika wydłuża jego żywotność i chroni przed ewentualnymi awariami. Filtr centralny wyłapuje nawet najmniejsze zanieczyszczenia, roztocza, substancje smoliste i szczelnie zamyka wewnątrz odkurzacza. Powietrze jest oczyszczone i wolne od nieprzyjemnego zapachu. Wygodna rura teleskopowa pozwala szybko dostosować odpowiednią długość do wzrostu użytkownika. Jest to bardzo istotna kwestia, zwłaszcza u osób wysokich, często skarżących się na ból pleców po zakończonym sprzątaniu. Dzięki utrzymaniu odpowiedniej, wyprostowanej sylwetki w trakcie odkurzania odciążamy kręgosłup i unikamy bólu lub nieprzyjemnych schorzeń. Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1 został wyposażony w następujące ssawki:

• ssawka/szczotka podłogowa

• szczotka do parkietów

• szczotka do mebli

• mini turboszczotka obrotowa

• ssawka szczelinowa

Ssawka/szczotka podłogowa szybko usunie zanieczyszczenia z twardych podłóg i grubych dywanów. Szczotka do parkietów delikatnie oczyści każdy rodzaj podłóg drewnianych. Szczotka do mebli usunie kurz z powierzchni szczególnie narażonych na zarysowania. Mini turboszczotka obrotowa perfekcyjnie usunie zalegającą sierść i włosy z materacy, wycieraczek i mebli tapicerowanych. Ssawka szczelinowa dotrze do miejsc trudno dostępnych np. księgozbiorów, ram luster i obrazów, okolic sprzętu elektronicznego. Włącznik obsługiwany stopą zwalnia nas z konieczności schylania się i nadwyrężania pleców. Automatyczne zwijanie kabla i duży zasięg to wygodny sposób na odkurzenie bardzo dużych przestrzeni bez potrzeby ciągłego zmieniania kontaktów zasilających. Inteligentny system parkowania pozwoli zaoszczędzić miejsce. Odkurzacz Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1 to poręczne urządzenie o dużej mocy. Poradzi sobie z każdym zanieczyszczeniem, a jego kompaktowy kształt sprawi, że odkurzanie stanie się formą przyjemności.

Parametry techniczne odkurzacza Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Moc silnika (W)2000
Pojemność (l)0,8
Długość kabla (m)5
Waga (kg)bd
Poziom hałasu (dB)bd

Wyposażenie odkurzacza Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Filtr antyalergicznyNie
Rura teleskopowaTak
Wskaźnik zapełnienia workaTak
Regulacja mocyTak
Interesuje Cię zakup odkurzacza
Dirt devil Centrino cleancontrol m2009-1?

DIRT DEVIL – amerykańskie odkurzacze od producenta z Hong Kongu

Dirt Devil to marka odkurzaczy z historią sięgającą początków XX wieku. Dzisiaj to nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sprzątające: odkurzacze bezworkowe i workowe, ręczne i piorące, wreszcie roboty sprzątające.

czytaj więcej

Odkurzacze podobne do Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

Odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0

Odkurzacz Dirt Devil Centec M2828-0

Odkurzacze bezworkowe, Odkurzacze kompaktowe, Odkurzacze o średniej mocy (od 2000 do 2500 W), Odkurzacze małe (poniżej 2,5 litra), Dirt Devil

Odkurzacz bezworkowy Dirt Devil Centec M2828-0 o mocy 2500 W; pojemność pojemnika na kurz 1,5 l; chromowana rura teleskopowa; włącznik obsługiwany stopą; automatyczne zwijanie kabla zasilającego; system parkowania.

czytaj więcej

Opinie o odkurzaczu Dirt Devil Centrino CleanControl M2009-1

★★★★★
- Anka

Dla mnie super!!!

Dlugo zastanawialam sie nad kupnem odpowiedniego odkurzaczai trafilam na ten model.Zbrabny zwinny lekki ...duza moc sprawia że odkurzacz normalnie "wciąga "dywan...sprzatanie nim to czyta przyjemnosc .Godny polecenia!!!!!!”

Dodaj swoją opinię o odkurzaczu:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)