Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > z funkcją prania

Jaki odkurzacz z funkcją prania wybrać?

Odkurzacz z funkcją prania posiada zbiornik na kurz. W zależności od tego co chcemy posprzątać, możemy go wypełnić wodą lub nie. Takie urządzenie pracuje jako standardowy odkurzacz bezworkowy lub sprzęt do prania dywanów, mebli tapicerowanych i materacy. Zastosowane filtry wodne eliminują wszelkie drobnoustroje i roztocza.

Odkurzacz z funkcją prania - wybrane oferty:
Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP

Odkurzacz Zelmer Aquawelt 919.0 SP

odkurzacz z funkcją prania
moc 1600W

Odkurzacz Karcher DS 5.800

Odkurzacz Karcher DS 5.800

odkurzacz z funkcją prania
moc 900W


Jaki odkurzacz z funkcją prania - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem z funkcją prania. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz z funkcją prania Karcher

Odkurzacz z funkcją prania Karcher (1)

Odkurzacz Karcher z funkcją prania to niemiecki sposób na wygodne odkurzanie. Firma wyspecjalizowana w myjkach ciśnieniowym jest tez ekspertem w odkurzaniu.

Odkurzacz z funkcją prania Zelmer

Odkurzacz z funkcją prania Zelmer (1)

Odkurzacz Zelmer z funkcją prania to polski sprzęt do odkurzania. Zelmer od lat oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju rozwiązaniami. To dobry odkurzacz.

Odkurzacz standardowy z funkcją prania

Odkurzacz standardowy z funkcją prania (2)

Odkurzacz standardowy z funkcją prania to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) z funkcją prania

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) z funkcją prania (2)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W z funkcją prania to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) z funkcją prania

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) z funkcją prania (1)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra z funkcją prania to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) z funkcją prania

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) z funkcją prania (1)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra z funkcją prania to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.