Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > standardowy

Jaki odkurzacz standardowy wybrać?

Odkurzacz standardowy to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz standardowy - wybrane oferty:
Odkurzacz Electrolux ErgoSpace ZEG301

Odkurzacz Electrolux ErgoSpace ZEG301

odkurzacz workowy
moc 1350W

Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacz Samsung SC7485

odkurzacz workowy
moc 2100W

Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet

Odkurzacz Dyson DC29 Allergy Parquet

odkurzacz bezworkowy
moc 1400W

Odkurzacz Miele Premium 8000

Odkurzacz Miele Premium 8000

odkurzacz workowy
moc 2200W

Odkurzacz Dyson  DC37 Animal Turbine

Odkurzacz Dyson DC37 Animal Turbine

odkurzacz bezworkowy
moc 1300W

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

Odkurzacz Electrolux UltraOne Z8810W

odkurzacz workowy
moc 2200W

Odkurzacz Electrolux UltraSilencer ZUS3985SB

Odkurzacz Electrolux UltraSilencer ZUS3985SB

odkurzacz workowy
moc 1800W

Odkurzacz Miele S 8 Cat&Dog

Odkurzacz Miele S 8 Cat&Dog

odkurzacz workowy
moc 2200W

Odkurzacz Bosch BGL452131

Odkurzacz Bosch BGL452131

odkurzacz workowy
moc 2100W

Odkurzacz standardowy (53)

Jaki odkurzacz standardowy - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem standardowy. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz Amica standardowy

Odkurzacz Amica standardowy (1)

Odkurzacz Amica standardowy to polski akcent w sprzątaniu. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Odkurzacz Bosch standardowy

Odkurzacz Bosch standardowy (6)

Odkurzacz Bosch standardowy to niemiecka jakość w sprzątaniu. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Odkurzacz standardowy Dirt Devil

Odkurzacz standardowy Dirt Devil (2)

Odkurzacz Dirt Devil standardowy to amerykański odkurzacz produkowany w Hong Kongu. Ciekawe połączenie, ale też ciekawe rozwiązania, myśl techniczna, design.

Odkurzacz standardowy Dyson

Odkurzacz standardowy Dyson (2)

Odkurzacz Dyson standardowy to urządzania od wynalazcy odkurzacza bezworkowego. I to właśnie tego tupu odkurzacze są najsilniejsza stroną oferty Dysona.

Odkurzacz standardowy Electrolux

Odkurzacz standardowy Electrolux (12)

Odkurzacz Electrolux standardowy jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej odkurzacza od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji i wyposażenia.

Odkurzacz standardowy Hoover

Odkurzacz standardowy Hoover (1)

Odkurzacz Hoover standardowy to w USA wciąż symbol odkurzania. Dziś to już globalny producent szerokiego asortymentu AGD, ale wciąż ważny gracz na rynku odkurzaczy.

Odkurzacz standardowy Karcher

Odkurzacz standardowy Karcher (3)

Odkurzacz Karcher standardowy to niemiecki sposób na wygodne odkurzanie. Firma wyspecjalizowana w myjkach ciśnieniowym jest tez ekspertem w odkurzaniu.

Odkurzacz standardowy Miele

Odkurzacz standardowy Miele (12)

Odkurzacz Miele standardowy to niemiecko-austriacki sposób na odkurzanie. Dobrej jakości odkurzacze w bogatej ofercie., popularne nie tylko w tych dwóch krajach.

Odkurzacz standardowy Philips

Odkurzacz standardowy Philips (3)

Odkurzacz Philips standardowy to urządzenie od globalnego giganta. Popularne rozwiązanie nie tylko w Europie. Niebanalny design, wciąż nowe pomysły i ulepszenia.

Odkurzacz standardowy Rowenta

Odkurzacz standardowy Rowenta (1)

Odkurzacz Rowenta standardowy to niemiecka jakoś odkurzania. Bogata oferta, niebanalne wzornictwo, ciekawe rozwiązania.

Odkurzacz standardowy Samsung

Odkurzacz standardowy Samsung (3)

Odkurzacz Samsung standardowy staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskim domu. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Odkurzacz standardowy Zelmer

Odkurzacz standardowy Zelmer (7)

Odkurzacz Zelmer standardowy to polski sprzęt do odkurzania. Zelmer od lat oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju rozwiązaniami. To dobry odkurzacz.

Odkurzacz workowy standardowy

Odkurzacz workowy standardowy (43)

Odkurzacz workowy standardowy to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz bezworkowy standardowy

Odkurzacz bezworkowy standardowy (8)

Odkurzacz bezworkowy standardowy zamiast wymiennego worka na kurz posiada pojemnik. W zależności od rozmiarów urządzenia pojemność zbiornika się zmienia. Standardowo zbiornik na kurz posiada od 0,5 l do 3 l. Taki sprzęt nie wymaga od nas kupowania nowych worków, a zanieczyszczenia opróżniamy manualnie.

Odkurzacz standardowy z funkcją prania

Odkurzacz standardowy z funkcją prania (2)

Odkurzacz z funkcją prania standardowy posiada zbiornik na kurz. W zależności od tego co chcemy posprzątać, możemy go wypełnić wodą lub nie. Takie urządzenie pracuje jako standardowy odkurzacz bezworkowy lub sprzęt do prania dywanów, mebli tapicerowanych i materacy. Zastosowane filtry wodne eliminują wszelkie drobnoustroje i roztocza.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) standardowy

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) standardowy (26)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W standardowy to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) standardowy

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) standardowy (26)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W standardowy to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz standardowy o dużej mocy (powyżej 2500 W)

Odkurzacz standardowy o dużej mocy (powyżej 2500 W) (1)

Odkurzacz z dużą mocą powyżej 2500 W standardowy przyda się nam obowiązkowo, jeśli podsiadamy duże przestrzenie do odkurzania, liczne dywany i zwierzaki domowe.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) standardowy

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) standardowy (8)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra standardowy to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) standardowy

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) standardowy (17)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra standardowy to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.

Odkurzacz standardowy duży (powyżej 3,5 litra)

Odkurzacz standardowy duży (powyżej 3,5 litra) (28)

Odkurzacz z pojemnością powyżej 3,5 litra standardowy to naprawdę duże urządzenie. Możemy być pewni, że nawet przy dużych powierzchniach do odkurzania, wymiana worka czy opróżnianie pojemnika nie będzie czynnością częstą.

Odkurzacz standardowy (53)