Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Samsung

Jaki odkurzacz Samsung wybrać?

Odkurzacz Samsung staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskim domu. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Odkurzacz Samsung - wybrane oferty:
Odkurzacz Samsung Navibot S SR8980

Odkurzacz Samsung Navibot S SR8980

odkurzacz automatyczny
moc 0W

Odkurzacz Samsung SC5666

Odkurzacz Samsung SC5666

odkurzacz workowy
moc 1800W

Odkurzacz Samsung SC5285

Odkurzacz Samsung SC5285

odkurzacz workowy
moc 2000W

Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

odkurzacz bezworkowy
moc 1600W

Odkurzacz Samsung SC7485

Odkurzacz Samsung SC7485

odkurzacz workowy
moc 2100W

Odkurzacz Samsung SC7970

Odkurzacz Samsung SC7970

odkurzacz workowy
moc 2000W


Jaki odkurzacz Samsung - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem Samsung. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz workowy Samsung

Odkurzacz workowy Samsung (4)

Odkurzacz workowy Samsung to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz bezworkowy Samsung

Odkurzacz bezworkowy Samsung (1)

Odkurzacz bezworkowy Samsung zamiast wymiennego worka na kurz posiada pojemnik. W zależności od rozmiarów urządzenia pojemność zbiornika się zmienia. Standardowo zbiornik na kurz posiada od 0,5 l do 3 l. Taki sprzęt nie wymaga od nas kupowania nowych worków, a zanieczyszczenia opróżniamy manualnie.

Odkurzacz automatyczny Samsung

Odkurzacz automatyczny Samsung (1)

Odkurzacz automatyczny Samsung to absolutna nowość. Jest pozbawiony wszelkich kabli zasilających i bez naszej pomocy sprząta powierzchnie. Innowacyjne i funkcjonalne zastosowania sprawiają, że sprzęt całkowicie nas wyręcza. Minusem tego urządzenia jest dość wysoka cena.

Odkurzacz kompaktowy Samsung

Odkurzacz kompaktowy Samsung (3)

Odkurzacz kompaktowy Samsung to urządzenie małych rozmiarów, które łatwo przenosić i przechowywać. Bardzo dobrze sprawdzi się w małych mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zazwyczaj mniejsze odkurzacze to te z systemem bezworkowym.

Odkurzacz standardowy Samsung

Odkurzacz standardowy Samsung (3)

Odkurzacz standardowy Samsung to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Samsung

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Samsung (3)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W Samsung to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Samsung

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Samsung (3)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W Samsung to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Samsung

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) Samsung (2)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra Samsung to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Samsung

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Samsung (2)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra Samsung to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Samsung

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Samsung (2)

Odkurzacz z pojemnością powyżej 3,5 litra Samsung to naprawdę duże urządzenie. Możemy być pewni, że nawet przy dużych powierzchniach do odkurzania, wymiana worka czy opróżnianie pojemnika nie będzie czynnością częstą.