Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > Philips

Jaki odkurzacz Philips wybrać?

Odkurzacz Philips to urządzenie od globalnego giganta. Popularne rozwiązanie nie tylko w Europie. Niebanalny design, wciąż nowe pomysły i ulepszenia.

Odkurzacz Philips - wybrane oferty:
Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

Odkurzacz Philips PerformerPro FC9194/01

odkurzacz workowy
moc 2200W

Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

Odkurzacz Philips EasyLife FC8134/01

odkurzacz workowy
moc 1400W

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

Odkurzacz Philips Performer Parquet FC9176/01

odkurzacz workowy
moc 2200W


Jaki odkurzacz Philips - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem Philips. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz workowy Philips

Odkurzacz workowy Philips (3)

Odkurzacz workowy Philips to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz standardowy Philips

Odkurzacz standardowy Philips (3)

Odkurzacz standardowy Philips to klasyczne, zazwyczaj workowe urządzenie. Taki odkurzacz bardzo dobrze sprawdzi się w dużych domach, w których istnieje osobne pomieszczenie na sprzęt gospodarstwa domowego. W najnowszych modelach odkurzacze o standardowych rozmiarach posiadają system inteligentnego parkowania i przechowywania.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Philips

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) Philips (1)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W Philips to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Philips

Odkurzacz o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) Philips (2)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W Philips to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Philips

Odkurzacz średni (od 2,5 do 3,5 litra) Philips (1)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra Philips to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Philips

Odkurzacz duży (powyżej 3,5 litra) Philips (2)

Odkurzacz z pojemnością powyżej 3,5 litra Philips to naprawdę duże urządzenie. Możemy być pewni, że nawet przy dużych powierzchniach do odkurzania, wymiana worka czy opróżnianie pojemnika nie będzie czynnością częstą.