Wszystko o odkurzaczach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia ...

> > kompaktowy

Jaki odkurzacz kompaktowy wybrać?

Odkurzacz kompaktowy to urządzenie małych rozmiarów, które łatwo przenosić i przechowywać. Bardzo dobrze sprawdzi się w małych mieszkaniach o mniejszym metrażu. Zazwyczaj mniejsze odkurzacze to te z systemem bezworkowym.

Odkurzacz kompaktowy - wybrane oferty:
Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-1

Odkurzacz Dirt Devil Lifty Plus M2012-1

odkurzacz workowy
moc 2000W

Odkurzacz Dirt Devil Popster M7012

Odkurzacz Dirt Devil Popster M7012

odkurzacz workowy
moc 2000W

Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5

Odkurzacz Bosch Move BSGL2MOVE5

odkurzacz workowy
moc 2100W

Odkurzacz Hoover Mistral TMI2015

Odkurzacz Hoover Mistral TMI2015

odkurzacz bezworkowy
moc 2000W

Odkurzacz Electrolux ErgoEasy ZTF7620

Odkurzacz Electrolux ErgoEasy ZTF7620

odkurzacz bezworkowy
moc 2100W

Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

Odkurzacz Samsung Ultra SC4530

odkurzacz bezworkowy
moc 1600W

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

Odkurzacz Amica Universis VK 1011

odkurzacz workowy
moc 1800W

Odkurzacz Dirt Devil Allrounder M2725-2

Odkurzacz Dirt Devil Allrounder M2725-2

odkurzacz workowy
moc 2300W

Odkurzacz Bosch BSN1900

Odkurzacz Bosch BSN1900

odkurzacz workowy
moc 1900W

Odkurzacz kompaktowy (32)

Jaki odkurzacz kompaktowy - wybierz dla siebie

Masz wciąż problem, jaki odkurzacz wybrać? Spokojnie, pomożemy! Wybrałeś już, że jesteś zainteresowany odkurzaczem kompaktowy. Poniżej prezentujemy dalszy podział tych odkurzaczy. Wybierz typ, jaki interesuje Cię najbardziej i przejdziesz do listy odkurzaczy dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb.

Odkurzacz Amica kompaktowy

Odkurzacz Amica kompaktowy (2)

Odkurzacz Amica kompaktowy to polski akcent w sprzątaniu. Dobry akcent, bo Amica oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju systemami elektronicznymi.

Odkurzacz kompaktowy Bosch

Odkurzacz kompaktowy Bosch (5)

Odkurzacz Bosch kompaktowy to niemiecka jakość w sprzątaniu. Z jednej strony standardowe, klasyczne rozwiązania, z drugiej niezawodne, naszpikowane elektroniką nowoczesne urządzenie.

Odkurzacz kompaktowy Dirt Devil

Odkurzacz kompaktowy Dirt Devil (11)

Odkurzacz Dirt Devil kompaktowy to amerykański odkurzacz produkowany w Hong Kongu. Ciekawe połączenie, ale też ciekawe rozwiązania, myśl techniczna, design.

Odkurzacz kompaktowy Electrolux

Odkurzacz kompaktowy Electrolux (1)

Odkurzacz Electrolux kompaktowy jest propozycja dla tych, którzy oczekują sprawdzonych, dobrych rozwiązań i szukają nowoczesnej odkurzacza od dobrego europejskiego producenta. Szeroki wybór modeli, wersji i wyposażenia.

Odkurzacz kompaktowy Hoover

Odkurzacz kompaktowy Hoover (2)

Odkurzacz Hoover kompaktowy to w USA wciąż symbol odkurzania. Dziś to już globalny producent szerokiego asortymentu AGD, ale wciąż ważny gracz na rynku odkurzaczy.

Odkurzacz kompaktowy Miele

Odkurzacz kompaktowy Miele (4)

Odkurzacz Miele kompaktowy to niemiecko-austriacki sposób na odkurzanie. Dobrej jakości odkurzacze w bogatej ofercie., popularne nie tylko w tych dwóch krajach.

Odkurzacz kompaktowy Samsung

Odkurzacz kompaktowy Samsung (3)

Odkurzacz Samsung kompaktowy staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w polskim domu. Koreański producent daje nam nie tylko nowoczesne produkty, ale też coraz bardziej stylowe.

Odkurzacz kompaktowy Zelmer

Odkurzacz kompaktowy Zelmer (4)

Odkurzacz Zelmer kompaktowy to polski sprzęt do odkurzania. Zelmer od lat oferuje nowoczesne urządzenia, w szerokiej gamie produktów, z różnego rodzaju rozwiązaniami. To dobry odkurzacz.

Odkurzacz workowy kompaktowy

Odkurzacz workowy kompaktowy (24)

Odkurzacz workowy kompaktowy to urządzenie klasyczne, posiadające worek na kurz, który trzeba wymieniać, kiedy się zapełni. Jest to standardowy i funkcjonalny sprzęt, który sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz workowy jest bardzo uniwersalny.

Odkurzacz kompaktowy bezworkowy

Odkurzacz kompaktowy bezworkowy (7)

Odkurzacz bezworkowy kompaktowy zamiast wymiennego worka na kurz posiada pojemnik. W zależności od rozmiarów urządzenia pojemność zbiornika się zmienia. Standardowo zbiornik na kurz posiada od 0,5 l do 3 l. Taki sprzęt nie wymaga od nas kupowania nowych worków, a zanieczyszczenia opróżniamy manualnie.

Odkurzacz kompaktowy automatyczny

Odkurzacz kompaktowy automatyczny (1)

Odkurzacz automatyczny kompaktowy to absolutna nowość. Jest pozbawiony wszelkich kabli zasilających i bez naszej pomocy sprząta powierzchnie. Innowacyjne i funkcjonalne zastosowania sprawiają, że sprzęt całkowicie nas wyręcza. Minusem tego urządzenia jest dość wysoka cena.

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) kompaktowy

Odkurzacz o małej mocy (poniżej 2000 W) kompaktowy (13)

Odkurzacz z mocą silnika poniżej 2000 W kompaktowy to rozwiązanie idealne dla mniejszych powierzchni, bez licznych dywanów, bez zwierząt domowych.

Odkurzacz kompaktowy o średniej mocy (od 2000 do 2500 W)

Odkurzacz kompaktowy o średniej mocy (od 2000 do 2500 W) (18)

Odkurzacz ze średnią mocą od 2000 do 2500 W kompaktowy to odkurzacz uniwersalny, przeznaczony dla standardowych potrzeb. A zatem do średniej wielkości mieszkań, z raczej typowymi dywanami, dla posiadaczy zwierząt domowych o krótszej sierści.

Odkurzacz kompaktowy o dużej mocy (powyżej 2500 W)

Odkurzacz kompaktowy o dużej mocy (powyżej 2500 W) (1)

Odkurzacz z dużą mocą powyżej 2500 W kompaktowy przyda się nam obowiązkowo, jeśli podsiadamy duże przestrzenie do odkurzania, liczne dywany i zwierzaki domowe.

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) kompaktowy

Odkurzacz mały (poniżej 2,5 litra) kompaktowy (16)

Odkurzacz z pojemnością do 2,5 litra kompaktowy to małe, kompaktowe rozwiązanie, przeznaczone do mniejszych mieszkań. Przy większych powierzchniach będziemy musieli raczej często wymieniać worek lub opróżniać pojemnik.

Odkurzacz kompaktowy średni (od 2,5 do 3,5 litra)

Odkurzacz kompaktowy średni (od 2,5 do 3,5 litra) (12)

Odkurzacz z pojemnością pomiędzy 2,5 i 3,5 litra kompaktowy to najbardziej typowe urządzenie, dla użytkowników o typowych potrzebach.

Odkurzacz kompaktowy duży (powyżej 3,5 litra)

Odkurzacz kompaktowy duży (powyżej 3,5 litra) (4)

Odkurzacz z pojemnością powyżej 3,5 litra kompaktowy to naprawdę duże urządzenie. Możemy być pewni, że nawet przy dużych powierzchniach do odkurzania, wymiana worka czy opróżnianie pojemnika nie będzie czynnością częstą.

Odkurzacz kompaktowy (32)